Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmienią pytanie na referendum ws. górek czechowskich?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2019 r. o 11:10 Powrót do artykułu
Mam cichą nadzieję, że jednak dojdzie do porozumienia z deweloperem i park powstanie. To jedyna szansa, żeby teren w końcu został ucywilizowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym śmiesznym "obrońcom górek" chomiczki, motylki i dżdżownice nie przeszkadzały gdy budowali swoje posiadłości na terenie górek czechowskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac ze tbvowskie trolle posiadly nowy sysyem do masowego lajkowania komentarzy (swoich wlasnych oczywiscie) czy nikogo tu nie dziwi ze wazniejszexdka miasta sprawy maja dziesiat razy mniej obserwatorow. Manipulacja dewelopera, ktoru ma kase, a wiec wydaje mu sie ze moze wszystko, jest az nadto widoczna i zalosna. I zadne sztuczne masowe lajkowanie, majace pokazac ile to niby ludzi jest za osiedlem na Gorkach, tego nie zmieni. Litosci, Tbv, przestan traktowac ludzi jak debili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dość tej jałowej, bezproduktywnej i szkodliwej dyskusji! Tu jest potrzebna męska decyzja, bo chorzy na władzę tzw. obrońcy górek zablokowali uchwalenie nowego studium, na które czeka większość mieszkańców! Garstki pieniaczy nie wolno dopuszczać do procesów decyzyjnych, bo każdą decyzję oprotestują i rozciągną na pokolenia - aż do zniszczenia przedmiotu sporu i jego okolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw park potem bloki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ta afera jest wzupelnosci nie potrzebna, pytanie na referendum jest dobrze sformułowane, mieszkańcy są za zabudowa Górek Czechowskich a tylko garść ekologów sprzeciwia się zabudowy kolejnego na potrzeby miasta terenu. Ludzie chca mieszkan i zostać w Lublinie, po co blokować rozwój? Czy teraz aż taka duża korzyść płynie z zasmieconych Górek? Byłem tam raz w lecie - puszki, butelki i innego rodzaju odpady, to jest ta piękno przyrody której bronicie? Nie dajmy się zmanipulwac.  Tak dla rozwoju! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor Ewa Trzaskowska z Katedry Przyrodniczych Podstaw Architektury Krajobrazu KUL wyraziła już swoją opinię na temat zabudowy tego terenu: "Będziemy oddychać z większym trudem i cierpieć na astmę i alergię. Strat nie odczujemy za miesiąc lub dwa, ale w dłuższej perspektywie będziemy tego żałować." (cytat z lublin.wyborcza.pl/lublin/1,48724,20110074,spolecznicy-i-naukowcy-w-obronie-gorek-czechowskich-osiedlowy.html#ixzz49GUji1HY). Podobną opinię przedstawił Prof. Michał Kaszewski, kierownik Zakładu Meteorologii i Klimatologii UMCS i "zaznaczył, że zabudowa Górek Czechowskich spowoduje nieodwracalne w skutkach zablokowanie dopływu powietrza do miasta. - Dzięki temu terenowi mamy swobodny dopływ chłodnego powietrza z północy. Górki pełnią bowiem rolę naturalnego klina nawietrzającego miasto. Zabudowanie terenu może pogorszyć warunki aerosanitarne na obszarze całego Lublina. W mieście będzie cieplej i bardziej duszno - mówił na konferencji naukowiec."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla parku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwnicy parku to grupa okolicznych mieszkańców którzy nie chcą rozbudowy.. tyle To nie jest głos większości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwnicy parku to grupa okolicznych mieszkańców którzy nie chcą rozbudowy.. tyle To nie jest głos większości
 patrząc na to jak wygląda planowanie wszystkich nowych osiedli w Lublinie, to ja się nie dziwie że ludzie nie chcą takiego syfu na górkach czechowskich....choćby po drugiej stronie ulicy - ul. Relaksowa non stop zatarasowana samochodami parkującymi na ulicy na chodniku na trawniku, ciężko przejść z jednego bloku do drugiego bo urzędasy projektują teraz osiedla z myślą o samochodach a nie o ludziach....niech górki stoją puste i czekają na lepsze czasy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za a nawet przeciw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram zabudowę górek parkiem bloków j parkingami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajnie że ktoś chce się wziąć za ten nieużytek. Moj tata i ja idziemy zagłosować za budową 7 kwietnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...